Valige RiikValige Riik
Eesti - Kodukatted

Ettevõtte profiil

2,1 miljardi eurose aastase käibega (2011. aastal) on Tarketti näol tegemist ülemaailmse liidriga uuenduslike ning säästvate põrandakatte- ning spordipindade katte materjalide lahenduste pakkujaga.

Tarkett pakub integreeritud põrandakatte-, seinapõhise and spordipindade katte lahendusi nii professionaalidele kui lõppkasutajatele. Ettevõtte tooted tõstavad oluliselt elukvaliteeti ning ehitiste kasulikku eluiga.

Kõik meie integreeritud põrandad ning pinnalahendused on suunatud väga konkreetsete klientide vajaduste rahuldamisele. Ruum, selle kasutus, disainilahendused, ehitusnormid ning ohutusreeglid ning ka eelarved on erinevad – sest iga klient on unikaalne ning tema vajadused on teiste omadest erinevad. Täna tegelevad inimesed üle kogu maailma oma igapäevatoimetustega kodus, tööl, kontorites, ühiskondlikes hoonetes, koolides, haiglates, spordi- ja vabaajarajatistes Tarketti põrandatel.

Usume, et põrandal on oluline mõju sellele, kuidas inimesed neid ruume kogevad pakkudes neile unikaalseid eeliseid – nt suurem mugavus ning heaolu, kindlus ning usaldus. Mõnel puhul võivad põrandad aidata inimesi inspireerida ning motiveerida neid parematele tulemustele.

Teatud viisil tõstavad kõik Tarketti põrandad nendel elavate, töötavate või sportivate inimeste elukvaliteeti.

Ei ole vahet, kas tegemist on riigiasutuse, ettevõtte, eramu või spordihoonega, kas ehitis on uus või renoveeritav Tarketti ülemaailmne kogemus, meie lai tootevalik, mis sisaldab vinüül-, linoleum-, kumm-, laminaat-, puitpõrandaid ja spordipindu ning nende lisadetaile ning ka meie täpne arusaamine klientide vajadustest võimaldab meil pakkuda just kliendi soovidele vastavaid põrandaid.

Tarkettis teenindab kliente üle maailma iga päev ligikaudu 9200 töötajat. Ettevõtte müügiesindused on olemas rohkem kui 100 riigis ning meie tootmistehased asuvad 32 asukohas, kus toodetakse iga päev kokku 1,2 miljonit m2 põrandapinda.
Tarketti grupp on jagatud neljaks – Lääne-Euroopa (sh Lähis-Ida, Aafrika, Vaikse mere äärsed Aasia riigid, Lõuna-Ameerika), Ida-Euroopa, Põhja-Ameerika ning Sport.

ATõelise teenusepakkujana töötame väga paljude juhtivate arhitektide ning ehitusspetsialistidega. Seeläbi saame tagada, et Tarketti integreeritud põranda- ning spordipinnalahendused saava osaks kõige prestiižsematest arhitektuuriprojektidest maailmas.

Lisateavet grupi ajaloo ning arengu kohta