Valige RiikValige Riik
Eesti - Kodukatted

Laminate for the home

Picture of <em>Laminate for the home</em>

To help you find the perfect flooring, our designers have developed a whole new range of laminate flooring. Tarkett laminates authentically interpret the highest quality wood and stone finishes and also quite original patterns. They are available in a wide range of decors from realistic to artistic, and the choice of widths and lengths makes it easier than ever to create a striking floor design – right in the trend, right to your taste.

 • Must ja valge... ja hall!
  Kui soovite lisada oma elutoale trendikust, mängida moodsa musta, valge ja halli dekoorika, sobib teile hästi Lamin’Art 832. Mängige erinevate mõõtude ning värvidega loomaks väga graafiline disain – Patchwork ja Painted aitavad näiteks luua must-valgeid või sooje ning vanaaegseid põrandadisaine.
  Igal juhul garanteerib Tarkett, et teie...

 • Tammekollektsioon
  Tammepuit on äärmiselt esinduslik. Tarkett pakub unikaalset valikut tammepuidu disainiga põrandaid, mis aitavad luua teie elustiili peegeldava mugava ning meeldiva atmosfääri.
  Otsustage vaid, kas eelistate traditsioonilisemat beeži ja meetooni või populaarsemat halli trendi. Võite valida ka täiuslikult sileda pinna ning kaldnurkadega versiooni...

 • Kas hoolite autentsusest?
  Vintage 832 põrandaga saate nautida mugavustunnet, mida annab põrand, millel on juba elatud. Struktureeritud viimistluse ja kaldnurkadega läbi aegade meistrite poolt välja töötatud põrand toob teie tuppa unikaalse põranda - spetsiaalset teie jaoks!
  Vintage põrand sobib teile vaatamata sellele, kas teile meeldib käsitsi vahatatud põranda...

 • Kivikontseptsioon
  Loft kivikontseptsioon muudab teie kodu äärmiselt kaasaegseks.
  Looge kunstistuudio atmosfäär - näiteks suurte betoonplaatide läbi. Uued "metsikud kivid" on samuti kaasaegseks valikuks ning need on saadaval erinevates hallides toonides - alates heledast kuni tumedani. Valige toon, mis sobib teie interjööriga luues sellesse loomuliku tunde, või toon...

 • Kogege oma kodu lõputuse efekti!
  Lõputult suured lauad, millel puuduvad lauaotste liitekohad, ning mille külgedel on kaldnurgad - niiviisi luuakse unikaalne lõputu laua efekt!
  Jääb mulje justkui oleks teie põrand tehtud vaid ühest lauast, mis on lõigatud tegelikust puust. Põrand loob unikaalse loomuliku efekti.
  Valige naturaalne tamm või originaalne maltspuit...

 • The Essentials 832
  Eksootilised liigid punase puiduga, klassikalised tammetoonid väga loomulikes heledates ja pruunides varjundites, hallide varjunditega vanad puidutoonid ja isegi fantaasiarikkad dekoorid - kõik olulisimad dekoratsioonid on selles põhikollektsioonis saadaval.

 • Uus ülemõõtmeline kollektsioon
  Perspektiiv on dekoratsiooni peamine muutuja, laiendage oma silmapiiri.
  Vanad head rantšostiilis põrandalauad on saanud moeka nüansi. Nende suured mõõtmed annavad sisekujundusele väga loomuliku väljanägemise ning samal ajal lisavad perspektiivi ruumile, kuhu need maha pandud on. Traditsiooniline vanaaegse väljanägemisega mänd on...

 • Natural materials and zen simplicity are the key words for the Nordic soul range which follows the Scandinavian style. Ash is a new trend and Oak is worked in soft and natural white and grey colours.