Valige RiikValige Riik
Eesti - Kodukatted

Starfloor

Picture of <em>Starfloor</em>

Isiklik asi... Ise disainitud Ise tehtud Endale nautimiseks Parim viis isikupärastada oma ruume. Valides Starfloor põranda, olete ise selle disaneriks - saate valida ning sobitada mitmete erinevate plankude ning plaatide vahel. Starfloor põrandates kohtub lihtsus loovusega. Plangud ning plaadid on saadaval lihtsalt kantavates kastides ning neil on iseliimuv tagaosa, mis teeb põranda paigalsamisest äärmiselt lihtsa ning intuitiivse ettevõtmise. Kuna iga põrand on tehtud 'vastavalt tellimusele', nii disaini kui mõõtude poolest, tekib vähe prügi. Kõik plangud ja plaadid on on hea vastupanuga plekkidele ja kriimustustele ning Starfloor põrandad vajavad minimaalselt hooldust, tänu millele on tegemist majanduslikult soodsa ning ökonoomilise valikuga.

 • Ajatu ilu jõuab teieni looduslikes toonides ja kulutatud tammepuidus.
  Ilma ja vanuse paatina toob tuppa traditsioonide ning käsitöömeistrite hõngu. Sügavate reljeefidega pind lisab realistlikku tekstuuri.
  Jalge all mugav ning heli summutav Extreme Protection kaitsekiht tagab tavalisest vinüülpõrandast 7 korda tugevama pinna.

 • Urbanistlikult šikk valik kaasaegseid põrandaid.
  Must ja valge, triibud ja lineaarsed mustrid, metallitoonid, matt ja läikiv pind - kõik pakuva võimaluse luua väljapeetud kontrastefekte või harmooniaid.
  Jalge all mugav ning müra summutav Extreme Protection kaitsekiht tagab tugeva, kergelt puhastatava ning kauakestva pinna.

 • Pehmed mineraaltoonid tagavad kaasaegsuse läbi lihtsuse.
  Kaasaegsete toonide ja disaini õrnade matt-efektidega mineraalmaailma ulatub tahumatust, poorse tekstuuriga betoonist sileda ja vahatatud betoonini. Jalge all mugav ja müra summutav Extreme Protection pinnatöötus tagab ka silmapaistva kestvuse.

 • Täiuslikult harmoonilised klassikalised puidudisainid tagavad stiili, elegantsuse ja autentsuse.
  Iseliimuv Starfloor formaat teeb uue stiili saavutamise äärmiselt lihtsaks - tegemist on põrandaga, mis on jalge all mugav ning mis neelab lööke ning müra. Extreme Protection pinnakaitsevahend tagab tugeva, kaua kestva põranda, mida on lihtne puhastada.