Valige RiikValige Riik
Eesti - Kodukatted

Starfloor Click

Picture of <em>Starfloor Click</em>

Starfloor Click pakub lihtsat tee-ise lahendust, mis kindlustab Teie rahulolu ja heameele! Starfloor Click on kvaliteetne vinüülist laudadest ja plaatidest toode mõeldud kõikidesse elamu ruumidesse. Lihtne paigaldada, kindel klikk lukusüsteem mis lukustub täielikult paika - Starfloor Click teeb renoveerimise lihtsaks. See on väga vastupidav, sellel on pikk iga ja tegemist on tootega, mis kohaneb peenelt eri tüüpi arhitektuuriga - isegi kõige moodsama ja kaasaegsemaga. Lisaks ei ole vähem tähtis, et Tarkett lõi toote Starfloor Click rõhuasetusega keskkonna säästmisele.

  • Starfloor Click is equiped with an easy to handle locking system that requires no specific tools. And as it is a glueless floating installation, the floor can be used right away. A perfect solution for renovation!
    With the Starfloor Click 30 PLUS collection add another dimension to your decoration thanks to the embossed-in-register technique that amplifies the floor’s texture and mimics...

  • It provides the benefits of professional quality LVT flooring that offers amazing designs for the Home environment.
    With the Starfloor Click 55 PLUS collection, add another dimension to your decoration thanks to the embossed-in-register technique that amplifies the floor’s texture and mimics real natural materials by reproducing wood or stone’s natural characteristics.